Szukaj
Close this search box.

Pomoc

dostawa i płatność

Oferujemy wygodne formy dostawy za pośrednictwem kuriera oraz do paczkomatów InPost. Formę dostawy wybierzesz podczas składania zamówienia. Wówczas wyliczony zostanie również koszt dostawy. Część towarów znajdujących się w Twoim zamówieniu może znajdować się w różnych magazynach. Wówczas poinformujemy Cię, że przesyłka zostanie podzielona, oraz w ilu paczkach otrzymasz zamówione przedmioty.

W sklepie OryginalnyDom.pl możesz zapłacić jak chcesz i kiedy chcesz. Oferujemy wiele możliwości dokonania płatności za zamówione towary – BLIK, ApplePay, GooglePay, szybkie przelewy czy płatność przy odbiorze. Jeżeli chcesz zapłacić później, lub przy odbiorze, skorzystaj z płatności odroczonych, np. PayPo lub rozłóż płatność na raty.

zwroty

Prawo odstąpienia od Umowy Sprzedaży

  1. Konsument, a także Osoba o jakiej mowa w art. 38a która zawarła umowę na odległość, może w terminie 14 dni kalendarzowych odstąpić od niej bez podawania przyczyny i bez ponoszenia kosztów, z wyjątkiem kosztów dostarczenia zwracanego produktu do Sprzedawcy. Oświadczenie o odstąpieniu od umowy może zostać złożone pisemnie lub za pośrednictwem poczty elektronicznej. Bieg terminu do odstąpienia od umowy rozpoczyna się od objęcia Produktu w posiadanie przez Kupującego 
  2. Sprzedawca ma obowiązek niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni kalendarzowych od dnia otrzymania oświadczenia Kupującego wszystkie dokonane przez niego/nią płatności. Sprzedawca dokonuje zwrotu płatności przy użyciu takiego samego sposobu płatności, jakiego użył Konsument/ ta Osoba. Sprzedawca wykonuje zwrot płatności otrzymanych od Konsumenta/ tej Osoby do chwili otrzymania Produktu z powrotem. 
  3. Bezpośrednie koszty zwrotu Produktu ponosi Klient
  4. Kupujący ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości Produktu będące wynikiem korzystania z niego w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania Produktu.